Impressora de raig de tinta Chiky ZK1691 Codificació de dates d'etiquetes portàtil
Aquesta impressora pràctica utilitza tecnologia d'injecció de tinta per imprimir expulsant petites gotes de tinta a la superfície desitjada. Codificador integrat, més lleuger i fàcil de transportar. Té una pantalla tàctil HD d'alta sensibilitat de 4,3 polzades, no cal cap aplicació. Crea el contingut d'impressió desitjat introduint les dades directament a la pantalla tàctil integrada i imprimeix-lo immediatament. Apte per imprimir text, data, imatge, codis QR, codis de barres, codis de barres variables, hora, fitxers de formularis, taules, comptadors, logotips, paràgrafs a la superfície de taulers, cartró, pedra, canonades, cables, metall, vidre, plàstic, etc. Impressió d'alta precisió de 600 DPI i broquets antiobstrucció, l'alçada d'impressió es pot ajustar de 2 a 12,7 mm.
La velocitat d'impressió és de 70 m/min i es pot connectar al dispositiu de la línia de producció en línia i utilitzar-lo amb el transportador per millorar eficaçment l'eficiència.
Característiques
Sense xifrat
Sense xifrat, es pot comprar el cartutx de tinta a qualsevol lloc.
28 idiomes
28 idiomes per canviar! S'estan desenvolupant més idiomes. (L'idioma per defecte de la interfície de la impressora és l'anglès. Si necessiteu altres idiomes, poseu-vos en contacte amb nosaltres.)
Capacitat de la bateria
Capacitat de la bateria de 2000 mAh, es pot desmuntar per carregar-la, de manera segura i qualificada. Pot durar 8 hores després de la càrrega.
Nova actualització
Aquesta nova impressora d'actualització admet l'entrada de fonts pròpies i el salt de línia directe.
Assecat ràpid
Tinta d'assecat ràpid, es pot marcar en pràcticament qualsevol superfície. La tinta és impermeable.
Avís
Si us plau, cobriu la coberta protectora a temps per evitar que el cartutx de tinta s'assequi i bloquegi el broquet.
| Nom del producte | Impressora de raig de tinta de mà |
| Característica | Fàcil d'operar, sense aplicació, impressió directa, sistema estable |
| MOQ | 1 peça |
| Material | ABS, xapa metàl·lica |
| Mida | 120 * 90 * 210 mm (3,6 * 2,7 * 6,3 polzades) |
| Mida de la pantalla | Pantalla tàctil de 4,3 polzades |
| Pes | 0,53 kg |
| Voltatge | 7,4 V |
| Potència bruta | 2W |
| Velocitat d'impressió | 70 m/min |
| Línia d'impressió | 1 - 6, Ajustable |
| Alçada d'impressió | 2~12,7 mm, ajustable |
| Resolució d'impressió | 150 DPI/200 DPI/300 DPI/400 DPI/600 DPI ajustable |
| Interfície externa | USB, port de càrrega, sensor fotoelèctric |
| Volum de tinta | 42 ml |
| Color de la tinta | Negre, Blau, Verd, Vermell, Groc, Blanc |
| Tipus de tinta | Tinta solvent d'assecat ràpid |
| Bateria | 2000 mAh |
| Llengua | Xinès simplificat/tradicional, anglès, japonès, coreà, castellà, portuguès, francès, italià, turc, àrab, rus, vietnamita, alemany, neerlandès, tailandès, hindi, persa, etc. |
| Imprimir contingut | Text, números, codis QR, codis de barres, imatges, hora, data, comptador, etiqueta, digital, data de producció, logotips, etc. |
| Aplicació | Fusta, cartró, pedra, MDF, acer lleuger, canonada, plàstic, paper d'alumini, cable, tela, etc. |
| entorn de treball | Temperatura: 0 - 45 graus; Humitat: 40% - 60% |


























