Cartutx de tinta d'assecat ràpid Chiky ZK2588 Impressió del logotip de la data de caducitat
Impressora de raig de tintaZK1691
Aquesta tinta és d'alta qualitat, el broquet no s'obstruirà encara que no s'utilitzi durant molt de temps. Una de les característiques més destacades és la seva compatibilitat amb una àmplia gamma d'impressores tij, impressores de raig de tinta portàtils, impressores de raig de tinta en línia, màquines de segellar, etc. És tinta ecològica solvent d'assecat ràpid, aplicació en una àmplia gamma d'envasos, aliments, cosmètics i altres indústries. Amb ecològic solvent, podeu passar de la impressió a l'acabat en qüestió de minuts. La impressió s'asseca en segons i la impressió és impermeable. El capçal de polvorització adopta el disseny dividit i connecta la impressora a través del port sèrie del cable de xarxa, que és més flexible que la impressora integrada i satisfà les diferents necessitats d'impressió dels clients.
Característiques
Sense xifrat
Sense xifrat, adequat per a mini impressora de raig de tinta, impressora de raig de tinta de mà, impressora de raig de tinta en línia, màquina de segellar, etc.
Estable
Durador
Carcassa d'ABS resistent.
Assecat ràpid
Assecat ràpid de 3 a 5 segons i la impressió és impermeable.
Avís
Si us plau, cobriu la coberta protectora a temps per evitar que el cartutx de tinta s'assequi i bloquegi el broquet.
| Nom del producte | Cartutx de tinta |
| Característica | Compatible, assecat ràpid, Eco Dissolvent |
| MOQ | 1 peça |
| Alçada d'impressió | 2~12,7 mm, ajustable |
| Mida | 90 * 20 * 7 mm (3,54 * 0,79 * 2,76 polzades) |
| Distància d'impressió | 1 - 3 mm |
| Pes | 0,11 kg |
| Volum de tinta | 42 ml |
| Color de la tinta | Negre, Blau, Verd, Vermell, Groc, Blanc |
| Tipus de tinta | Tinta solvent d'assecat ràpid |
| Línia d'impressió | 1 - 6, Ajustable |
| Alçada d'impressió | 2~12,7 mm, ajustable |
| Resolució d'impressió | 150 DPI/200 DPI/300 DPI/400 DPI/600 DPI ajustable |
| Aplicació | Fusta, cartró, pedra, MDF, acer lleuger, canonada, plàstic, paper d'alumini, cable, tela, etc. |
| entorn de treball | Temperatura: 0 - 45 graus; Humitat: 40% - 60% |














