01
Màquina d'estampació d'ous de codificació de dates industrials intel·ligents d'escriptori mini
La màquina d'estampar ous ofereix una solució d'etiquetatge ràpida i precisa. És una tecnologia d'injecció de tinta sense contacte que garanteix impressions nítides i a prova de taques en superfícies corbes de closca d'ou, adaptant-se a diverses mides d'ous, des de petits ous de guatlla fins a grans ous orgànics. Amb una velocitat de 30 ous en només 13 segons, millora significativament l'eficiència de la línia de producció, cosa que la fa ideal per a granges, vivers i instal·lacions d'envasament. Aquesta màquina té una interfície de pantalla tàctil de 4,3 polzades que simplifica el funcionament, permetent als usuaris canviar entre 28 idiomes. El rellotge en temps real integrat actualitza automàticament les dates i també es pot configurar manualment. Els usuaris poden editar les dates de producció, els codis de lot, afegir codis de barres, comptar o fins i tot carregar logotips mitjançant USB per a la identificació de la marca. La tinta de grau alimentari i assecat ràpid garanteix que les impressions siguin llegibles sense contaminar els ous, complint amb els estàndards d'higiene. En substituir les etiquetes adhesives tradicionals, aquesta impressora redueix el malbaratament de materials i els costos laborals, alhora que augmenta la producció en 20 vegades. Tant si es tracta de petites granges com d'operacions a escala industrial, aquesta màquina garanteix durabilitat i precisió.
01
Característiques
Sense xifrat
Sense xifrat, es pot comprar el cartutx de tinta a qualsevol lloc.
Impressió de raig de tinta sense contacte
Impressió per raig de tinta sense contacte.
28 idiomes
28 idiomes per canviar!
13 segons
Impressió de 13 segons, 30 ous.
Càrrega USB logotip personalitzat
Càrrega USB de logotips, fonts, etc. personalitzats.
Tinta d'assecat ràpid
Tinta d'assecat ràpid, es pot marcar en pràcticament qualsevol superfície. La tinta és impermeable.
| Nom del producte | Màquina d'estampació d'ous |
| Material | Metall |
| Tipus accionat | Elèctric, bateria integrada |
| Voltatge | 100 - 240V/23,2V |
| Pantalla | Pantalla tàctil resistiva |
| Mida de la pantalla | Pantalla tàctil de 5 polzades |
| Pes | 12 kg |
| Dimensió (llargada*amplada*alçada) | 520 x 480 x 330 mm (llargada*amplada*alçada) |
| Velocitat d'impressió | 30 ous només necessiten 13 segons (un plat) |
| Port Intern | unitat flaix USB |
| Capacitat de tinta | 42 ml |
| Dimensió d'impressió | 2-12,7 mm |
| Mida del paquet | 55X52X37 cm |


















