01
Màquina de segellat de bosses de calor industrials mini amb codificació per injecció de tinta
La mini segelladora és una solució versàtil i eficient dissenyada per satisfer totes les vostres necessitats d'embalatge. Aquesta màquina avançada és capaç de segellar una àmplia gamma de materials, incloent bosses de plàstic, bosses de paper i bosses de paper d'alumini. Els seus blocs d'escalfament i refredament a temperatura constant garanteixen que l'envàs s'escalfi uniformement, donant com a resultat un segellat uniforme i segur. Amb un funcionament d'alta velocitat de fins a 24 metres per minut, aquesta màquina augmenta significativament la vostra productivitat. Compta amb quatre patrons de roda de pressió diferents, que us permeten triar el més adequat en funció del material, el gruix i l'efecte de relleu desitjat de la bossa. Aquesta flexibilitat la fa compatible amb la gran majoria de bosses disponibles al mercat, garantint un segellat perfecte en tot moment.
A més de les seves capacitats de segellat, la petita màquina de segellar també incorpora capacitats de codificació per raig de tinta. Està equipada amb una interfície de pantalla tàctil de 4,3 polzades, cosa que la fa increïblement fàcil d'utilitzar. El sistema admet 28 idiomes diferents, i s'adapta a una base d'usuaris global. Podeu editar fàcilment el contingut d'impressió, incloses les dates de producció, els números de lot, els codis de barres, els logotips i molt més. Tant si sou una petita empresa com una gran empresa, aquesta màquina ofereix la precisió i l'eficiència que necessiteu per optimitzar el vostre procés d'envasat.
01
Característiques
Sense xifrat
Sense xifrat, es pot comprar el cartutx de tinta a qualsevol lloc.
Temperatura constant
Segellat a temperatura constant.
28 idiomes
28 idiomes per al vostre canvi.
Assecat ràpid
Codificació per injecció de tinta TIJ d'assecat ràpid.
introduir les pròpies fonts.
Aquesta nova impressora d'actualització admet l'entrada de fonts pròpies.
Tinta d'assecat ràpid
Tinta d'assecat ràpid, es pot marcar en pràcticament qualsevol superfície. La tinta és impermeable.
| Nom del producte | Mini màquina de segellar |
| Característica | Durador, estable, alta eficiència |
| Tipus accionat | Elèctric |
| Voltatge | 24V |
| Velocitat màxima | 24 metres/minut |
| Mida de la pantalla | Pantalla tàctil de 4,3 polzades |
| Pes | 22 kg |
| Dimensió (llargada*amplada*alçada) | 840 * 380 * 365 mm |
| Mida del transportador | 1580 * 135 mm |
| Material d'embalatge | Plàstic, paper, paper d'alumini, etc. |
| Amplada de segellat | 8 - 12 mm |
| Mida de l'embalatge | 220 * 180 mm * 8 c |
| Coixinet de càrrega | 3 kg |
| Mida del paquet | 90X43X41 cm |


























